Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Letecky

Hotel Globales Condes De Alcudia

Španielsko - Malorka

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Obľúbený hotel v centre španielskeho letoviska Puerto de Alcudia vhodný pre všetky vekové kategórie. Strategické umiestnenie blízko piesočnatej pláže v obklopení tyrkysového mora, či rozľahlá promenáda ako stvorená na večerné prechádzky sú zárukou dokonalého oddychu.

Poloha:

len 150 m od pláže, centrum s obchodmi, reštauráciami, barmi vzdialené 400 m. Pre tých, ktorí by radi preskúmali širšie okolie je v blízkosti autobusová zastávka situovaná cca 200 m od hotela. Letisko PMI je vzdialené 62 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, výťah, kaviareň, herňa, ihrisko, vonkajší bazén, bar pri bazéne, zmenáreň, ležadlá pri bazéne, požičovňa áut, solárium, tenis, stolný tenis.

Izby:

svetlé a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (rodinná izba) s výhľadom na more alebo na bazén. Vybavenie zahŕňa SAT TV, telefón, centrálnu klimatizáciu, kúpeľňu s vaňou, sušič vlasov, balkón/terasu, služby za poplatok: Wi-Fi pripojenie, trezor, práčovňa.

Stravovanie:
polpenzia - formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack podávaný počas dňa v bare, tematické večery.
Pláž:

široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre rodiny s deťmi, pláž lemuje promenáda s barmi a reštauráciami. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Doprava:
letecká
Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
MALORKA Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Alcúdia je starobylé a rušné mesto ležiace medzi dvomi bývalými rímskymi kolóniami. Nachádzajú sa tu nielen starobylé pamiatky ale aj nádherné pláže s bielym pieskom. Na severovýchode Malorky sa nachádza záliv Alcúdia, ktorý sa v posledných rokoch stal najmodernejším strediskom krajiny.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (39.8426200000, 3.1286240000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri