Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Letecky

Hotel Globales Pionero - Santa Ponsa Park

Španielsko - Malorka

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Komplex pozostáva zo susediacich hotelov – Pionero a Santa Ponsa Park, ktoré predstavila hotelová sieť Globales. Ideálne pre všetky vekové kategórie. V roku 2016 prešli oba hotely kompletnou rekonštrukciou.

Poloha:

len pár krokov na piesočnatú pláž, či do centra bohatého na nákupné možnosti, zábavu, spoznávanie španielskej gastronómie. Cesta do hlavného mesta Palma de Mallorca zaberie 25 minút jazdy autom. Dostanete sa tam aj verejnou dopravou, pričom najbližšia zastávka je cca 300 m. V blízkosti sa nachádzajú rozľahlé golfové ihriská a veľa iných voľnočasových aktivít. Letisko PMI je vzdialené 30 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, vonkajší bazén, vnútorný bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, zmenáreň, požičovňa áut, sauna, solárium, SAT TV miestnosť, herňa, mini klub, tenis, stolný tenis, šípky, biliard.

Izby:

možnosť ubytovania v jednolôžkovej, dvojlôžkovej izbe s možnosťou jednej prístelky. Priestranné izby sú dekorované v sviežich citrusových farbách, majú klimatizáciu, telefón, SAT TV, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón, trezor za poplatok.

Stravovanie:

polpenzia, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, pizzeria (11:00 – 18:00 hod. a 22:00 – 24:00 hod.), bar pri bazéne (10:00 – 24:00 hod.). Tematické gastronomické večery.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená cca 300 m od komplexu, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland  - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov. 
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa  – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Santa Ponsa - prázdninové stredisko obľúbené najmä u priaznivcov golfu, kvalitného jedla a relaxu. Dedinka je obklopená nádhernými bielymi plážami a prístavom obklopeným zelenými kopcami.  
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (39.5170590000, 2.4836490000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri