Hodnotenie klientov:  8,9
Autobusom

Europark a zámok Lichtenstein


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rýchly popis:

Ubytovanie: 2 x v hoteli

Stravovanie: 2 x kontinentálne raňajky


EUROPA-PARK Rust - zámok Lichtenstein

Doprava:
autobusová
Program zájazdu:

1. deň – odchod zo Slovenska v doobedňajších hodinách, transfer do Nemecka, ubytovanie, nocľah.

2. deň – po raňajkách presun do Europa-Parku v meste Rust, najväčšieho nemeckého zábavného parku, ktorý ponúka nezabudnuteľné chvíle pre malých i veľkých. Je to jeden z najväčších zábavných parkov v Európe, členený na 14 európskych štátov a dve sekcie – Detský svet (deti do 8 rokov) a Dobrodružnú krajinu s adrenalínovou horskou dráhou pre náročnejších. Každá časť je prispôsobená krajine, ktorú prezentuje, napríklad v gréckej časti nájdete nielen vodnú šmykľavku Poseidon, ale aj grécku tavernu. Hlavným lákadlom je najvyššia horská dráha Silver Star, ktorá sa s rýchlosťou okolo 50 km/h môže pýšiť prívlastkom najrýchlejšia v Európe. Celý areál je možné obísť vlakom s fantastickými výhľadmi. Počas dňa sú pre vás pripravené rôzne animácie, divadelné a filmové predstavenia, kaskadérske a tanečné show, či koncerty. Vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

3. deň – raňajky, odchod z hotela, návšteva prekrásneho rozprávkového zámku Lichtenstein v pohorí Švábska Alba, v časti Bádensko – Württembersko, blízko dedinky Honau, z ktorého je úžasný výhľad na okolitú krajinu. Zámok je prestavaný v romantickom novogotickom štýle a je majetkom vojvodov z Urachu. Pokračovanie v ceste na Slovensko, príchod vo večerných hodinách na Slovensko.

V cene je zahrnuté:

doprava luxusným autokarom, 2 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 60,- EUR/2 noci, miestenka 7,- EUR, príplatok za dvojsedadlo 75,- EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8,- EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 10,- EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 12,- EUR.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri