Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Kým zazvonia rolničky, rezervujte si predvianočný zájazd
Kým zazvonia rolničky, rezervujte si predvianočný zájazd

Kým zazvonia rolničky, rezervujte si predvianočný zájazd

Vianoce vôbec nie sú ďaleko a prípravy na ne často spúšťame už v októbri. Kým sa vrhnete na písanie zoznamov Ježiškovi a plánovanie vianočnej výzdoby a pečenia, nájdite si čas aj na malé spríjemnenie vianočného zhonu v podobe predvianočného zájazdu.

Predvianočné zájazdy

Odmeňte sa za vynaloženú námahu

Darčeky zabalené, pečivo objednané u obľúbenej cukrárky alebo vlastnoručne napečené a bezpečne ukryté pred ostatnými členmi domácnosti, výzdoba premyslená? Než nakúpite ďalšie darčeky a vianočné dekorácie, ktorých sú plné obchody, investujte radšej do svojich zážitkov. Aj vy máte právo dopriať si. Rezervujte si niektorý z predvianočných zájazdov a nadopujte sa tou pravou sviatočnou atmosférou. Zájazdy sú organizované autobusom do Viedne, Budapešti, Linzu a Českého Krumlova, do Záhrebu, Salzburgu, Grazu, Drážďan, Krakova i do Prahy. Ponuka je pestrá. Teraz máte jedinečnú možnosť zažiť vianočnú atmosféru v známych európskych metropolách, ale takisto ich aj spoznať ako turista. I pár hodín potuliek mestom stačí na to, aby ste si o ňom vytvorili svoju mienku a získali ďalší zážitok do zbierky.

Predvianočný zájazd Praha

Vianoce sú za rohom

Prečo sa s rezervovaním zájazdu poponáhľať? Vianočné trhy sú obľúbenou atrakciou v každom meste. Je to miesto, kde stretnete svojich známych s rozvoniavajúcim punčom v ruke, navštívite stánky s dobrým jedlom či si kúpite malý suvenír. Vianočná hudba v uliciach, program na pódiách, okolité svetielka a vianočný stromček týčiaci sa nad mestom vo vás vyvolajú tie správne pocity šťastia, a možno aj spomienky na vlastné detstvo. Ak však máte pocit, že doma to už poznáte, alebo vianočné trhy nespĺňajú vaše očakávania, máte možnosť užiť si ich so všetkou parádou niekde v zahraničí. Je len na vás, či si vyberiete bližšiu alebo vzdialenejšiu lokalitu.

Predvianočný zájazd Salzburg

Predvianočné zájazdy s rodinou a priateľmi

Či na zájazd pocestujete s rodinou, kolegami z práce, alebo s veselou partiou priateľov, každý rok sa spolu môžete vybrať do iného európskeho mesta a spoznať jeho krásy. Ak máte bežne problém uvedomiť si, že Vianoce sa blížia, vďaka predvianočným zájazdom sa dostanete do správneho stavu radosti a očakávania. A čo je viac ako čas strávený s ľuďmi, ktorých milujeme?

Predvianočný zájazd s rodinou

Bohatý jednodňový program

Rozhodli ste sa, že si užijete predvianočnú Viedeň? Čaká na vás prehliadka mesta so sprievodcom a neskôr voľný program priamo v centre vianočného mestečka. Aj predvianočná Budapešť má svoje čaro. Doobeda si spolu so sprievodcom prezriete najznámejšie historické pamiatky mesta, navštívite múzeum a až do večerných hodín sa budete potulovať vianočným mestečkom. Predvianočný Linz a Český Krumlov má program rozdelený do dvoch dní. V Rakúsku navštívite Mozartov dom a ochutnáte pravé linecké koláčiky. V Českom Krumlove vás očarí historické centrum mesta ležiace na brehoch Vltavy. Na druhý deň vás poteší výlet do Českých Budějovíc, kde objavíte romantické rozprávkové zámky.

Predvianocný zájazd Viedeň

Všetky vianočné mestečká vás očaria jedinečnou atmosférou. Vymaňte sa na pár hodín z pracovného stereotypu a doprajte si relax v podobe cestovania. Prídete na nové myšlienky a možno získate nové inšpirácie, vďaka ktorým budú vaše tohtoročné Vianoce dokonalé!

Vybrané zájazdy pre Vás

Naši partneri