Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Condesa

Španielsko - Malorka - Alcúdia
Popis

Hotel Condesa, patriaci do štvorhviezdičkovej kategórie, ponúka kvalitné služby s priamym prístupom k pláži. Komfortné zázemie, rozsiahle služby a poloha blízko centra robia z tohto hotela vhodné miesto pre relaxáciu i objavovanie okolitéj oblasti. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2021.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
len pár krokov od pláže, približne 5 km od centra Alcúdie, čo láka k preskúmaniu miestnych atrakcií. V blízkosti sú dostupné dopravné spojenia, ako aj možnosť návštevy golfového ihriska, ktoré je od hotela vzdialené asi 8 km. Letisko Palma de Malorka je vzdialené asi 70 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, lobby bar, á la carte reštaurácia, reštaurácia, plážová reštaurácia, snack bar, Wi-Fi internetové pripojenie, výtah, supermarket, parkovacie miesta, TV salónik a sezónny vonkajší bazén s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, detský bazén so šmýkľavkami, fitnescentrum. Hosťom je k dispozícii za poplatok sauna, požičovňa bicyklov, biliard, šípky, sky bar na streche hotela s terasou na slnenie. Pre deti je pripravený miniklub, minidisko a detské ihrisko, pre dospelých večerný program. Ubytovanie je vhodné tiež pre hostí na invalidnom vozíku zahŕňajúc bezbariérový prístup a príslušenstvo. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Izby
-
štandardné dvojlôžkové izby alebo junior suity s bočným výhľadom na more s možnosťou 2 prísteliek (max. 3 dospelí a dieťa). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa) so sušičom na vlasy, balkón, centrálne riadenú klimatizáciu, trezor, minibar (za poplatok). Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
all-inclusive formou bohatých bufetových raňajok, obedov a večerí. K dispozícii sú tiež tematické večere poskytujúce taliansku a stredomorskú kuchyňu, ako aj bezlepkové a vegetariánske možnosti. Nápojový lístok zahŕňa vodu, miestne nealkoholické nápoje, kávu, čaj, pivo a víno.
Pláž
-
Priamo pri hoteli sa rozprestiera najkrajšia pláž ostrova Malorka Playa de Muro s pozvoľným vstupom do mora vhodným aj pre deti, na ktorej hostia môžu využívať pripravené slnečníky, ležadlá a osušky (za depozit). Stredisko ponúka možnosti na rôzne vodné športy vrátane potápania.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
 MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

Alcúdia
je starobylé a rušné mesto ležiace medzi dvomi bývalými rímskymi kolóniami. Nachádzajú sa tu nielen starobylé pamiatky, ale aj nádherné pláže s bielym pieskom. Na severovýchode Malorky sa nachádza záliv Alcúdia, ktorý sa v posledných rokoch stal najmodernejším strediskom krajiny.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Blau Punta Reina **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 327 €
THB Felip **** 26.6.2024 - 10.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
2 074 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri