Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
****

Sol Katmandu

Španielsko - Malorka - Magaluf
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Hotel Sol Katmandu Park & Resort ponúka rozprávkové ubytovanie v dobrej dostupnosti od pláže. V exteriéri nájdete upravenú záhradu a sezónne otvorený bazén, pri ktorom môžete za poplatok prenajať uteráky na opaľovanie a k dispozícii sú lehátka a slnečníky zdarma. Ubytovanie je vhodné hlavne pre rodiny s deťmi vďaka detskému bazénovému svetu.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
350 m od miestnej pláže s jemným pieskom v oblasti Magaluf, v blízkosti atraktívnych miest pre turistiku a oddych. Do 3 km od hotela sa nachádza lanový park, tenisové kurty, golfové ihrisko aj aquapark. Od letiska Palma de Malorca je vzdialený približne 30 km.
Hotel
-
hotelový komplex ponúka ubytovanie vo viac ako 400 izbách. Nachádza sa tu nepretržitá recepcia, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, kaviareň, bazén, detský bazén, terasa okolo bazénov s ležadlami a slnečníkmi. Pre deti je pripravený miniklub a animačné programy pre dospelých. Za poplatok sú k dispozícii služby práčovne a žehliaci servis. V prípade potreby je možné využiť lekársku službu. Hostia si tu môžu naplánovať výlety, prenajať si auto alebo zakúpiť lístky na exkurzie. Hotel je tiež prispôsobený pre hostí na invalidných vozíkoch. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Izby
-
rôzne typy izieb vrátane rodinných izieb s výhľadom, dvojlôžkových štandardných izieb a dvojizbových suit. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, balkón alebo terasu a sú vybavené pohodlným nábytkom a príslušenstvom ako klimatizácia, SAT TV, telefón, Wi-Fi internetové pripojenie, trezor a sušič na vlasy. Pre najmenších hostí sú na požiadanie dostupné detské postieľky aj kočíky.
Stravovanie
-

ponuka rôznych stravovacích plánov vrátane all inclusive, polpenzie alebo len raňajok. Stravovanie je formou bufetových stolov s výberom chutných jedál. Hostia môžu stravovať v bufetovej reštaurácii alebo si vychutnať ľahké občerstvenie pri bazéne. ALL INCLUSIVE - raňajky, obed a večera formou bufetu, ľahké občerstvenie medzi chodmi. V časovom rozmedzí od 10:00 do 24:00 sú rozlievané nealkoholické a miestne alkoholické nápoje a podávaná zmrzlina zdarma.

Pláž
-
Široká piesočnatá pláž vo vzdialenosti iba niekoľkých minút chôdze od hotela poskytuje množstvo možností pre relaxáciu i aktívny oddych. Vstup do mora je pozvoľný. Či už preferujete slnenie, plávanie alebo rôzne vodné športy, blízkosť pláže z hotela je jednoznačnou výhodou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

MAGALUF
Široké piesočné pláže, ohraničené miernymi skalami, lákajú turistov do vyhľadávaného strediska Magaluf na západ od Palma de Mallorca. Priezračne čisté a teplé more ponúka dovolenkárom dokonalý oddych i romantické výhľady pri západe slnka. Po západe sa ponúkajú možnosti bohatého nočného života, ktorý sa odohráva nielen v baroch, ale za sprievodu veselého spevu a tanca i na promenáde mesta. Jemný piesok v kombinácii s čistým morom, vybavením mestečka a vzdialenosťou od hlavného mesta, predurčuje toto stredisko k aktívnej dovolenke. Určite netreba vynechať vodný park Western Water Park alebo tematický lunapark Katmandu vhodný najmä pre deti. Od letiska je stredisko vzdialené približne 15 minút jazdy autom.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Hotel BLUESEA Gran Playa *** 3.4.2024 - 10.4.2024
Letecky
polpenzia/plná penzia/all inclusive
cena za osobu od
302 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri