Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

AX the Victoria Hotel

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Priamo v centre turistami vyhľadávaného letoviska Sliema a zároveň niekoľko minút od zátoky St. Julian´s. Elegantný hotel butikového typu ponúka nielen panoramatický výhľad z bazéna na streche, ale aj kvalitné služby.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  

Poloha
-

nachádza sa v rušnejšom letovisku Sliema, ktoré ponúka bohaté nákupné možnosti, lokálne reštaurácie, kaviarne a bary. Do hlavného mesta Valletta vzdialeného len pár kilometrov, sa možno dostať trajektom alebo autom. Rybárske mestečko Marsaxlokk, ktoré každú nedeľu organizuje tradičné rybárske trhy aj s množstvom lokálnych produktov, sa nachádza 13 km od hotela. Medzinárodné letisko Malta vo vzdialenosti 11 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, bazén na streche, terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén, 2 reštaurácie, bar, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa.
Izby
-
hotel ponúka ubytovanie v izbách dekorovaných vo viktoriánskom štýle, a to dvojlôžkové izby alebo suity. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, trezor, balkón, mini bar (za poplatok).
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia – raňajky a večere podávané formou pestrých bufetových stolov.
Pláž
-
cca 5 minút chôdze od plážovej promenády.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Severovýchodné pobrežie lemuje promenáda v meste Sliema, ktorá je ideálnym miestom pre bežcov, či dovolenkárov vyhľadávajúcich prechádzky po pobreží pri západe slnka. Toto miesto je vyhľadávané aj miestnymi, ktorí radi trávia čas v spoločnosti priateľov, pri dobrom jedle s výhľadom na more. Nie nadarmo je Sliema označovaná za centrum spoločenského a nočného života Malty. Spolu so St. Julian´s predstavujú hlavné pobrežné letovisko Malty, ktoré láka dovolenkárov na last minute dovolenku. Táto oblasť sa vyznačuje viacerými kamennými plážami s miestom na slnenie

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri