Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Letecky

Dwo Sirius

Španielsko - Costa Brava - Santa Susanna

Štýlový hotel  ponúka svoje služby už od roku 2000. Svojou polohou v centre strediska Santa Susanna je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú aktívny oddych. 

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Dwo Sirius je od pláže vzdialený približne 150 metrov a nachádza sa v centre mestečka Santa Susanna. Hotel obklopuje množstvo barov, reštaurácii a pubov, kde si môžete vychutnať pravú dovolenkovú atmosféru.
Hotel:
vstupná recepcia, lobby, výťah, vonkajšia terasa, bazén, wellness, fitness, herňa, práčovňa, konferenčná miestnosť, supermarket, reštaurácia, letné animácie v bazéne, Wifi pripojenie za poplatok.
Izby:
pohodlne a moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek  majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor a minibar (za príplatok). SAT TV, Wifi pripojenie a terasu so stolom a stoličkami.
Stravovanie:
pestrý výber z bufetových stolov si môžete vychutnať pri polpenzii alebo plnej penzii (nápoje za poplatok).
Pláž:
cca 150 metrov od hotela sa nachádza piesočnatá pláž, ktorá ponúka bohaté možnosti zábavy v mori alebo v pobrežných baroch, reštauráciách či kaviarňach. Na pláž sa dostanete pohodlne podchodom. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:
Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.  
SANTA SUSANNA
Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minú
Zobraziť na mape (41.6354619582, 2.7228390380)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento