Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Letecky

Tossa Beach Center

Španielsko - Costa Brava
Príjemný rodinný hotel Tossa Beach leží 200 metrov od pláže v mestečku Tossa de Mar. Nielen pláž ale aj hrad je veľkým lákadlom k návšteve tohto mesta.
Poloha:
Iba 200 metrov od širokej pláže leží hotel Tossa Beach. Nachádza sa zároveň v centre mesta a ponúka tak výborný východiskový bod na aktivity v meste ale i v celej oblasti Costa Brava.  
Hotel:
vstupná recepcia, lobby bar s východom na terasu a k bazénu, bazén, wellness, herňa, biliard, reštaurácia, Wifi pripojenie v internetovom kútiku zdarma, záhrada s hernými prvkami.
Izby:
účelne  zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek  majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor a minibar (za príplatok). SAT TV, Wifi pripojenie (za poplatok) a terasu so stolom a stoličkami. Rodinné izby na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive s výberom z bufetu v ktorom nájdete medzinárodnú a stredomorskú kuchyňu, kaviareň s menším občerstvením, nápojový all inclusive bar (miestne nápoje, víno, pivo a sangria zdarma)
Pláž:
cca 200 metrov vzdialená piesočnatá pláž, ktorá ponúka bohaté možnosti relaxu i zábavy v pobrežných baroch a reštauráciách.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.

Kláštor Monsterrat
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.

Andorra
- orientačná cena dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.

Girona
- orientačná cena dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.

Water World
- orientačná cena dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland
- orientačná cena dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.  

TOSSA DE MAR
Tossa de Mar je mestečko v Katalánsku na pobreží Costa Brava. Nachádza sa asi 103 kilometrov od Barcelony a z druhej strany je ohraničené francúzskymi hranicami. Oblasť sa vyznačuje veľkým množstvom zelene a pláže sú, okrem centrálnej, rozdelené na viacero malých zátok, kde nájdu dovolenkári súkromie. Mesto Tossa bolo od dávna útočiskom pre umelcov a intelektuálov a dodnes si zachováva umelecký ráz.
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento