Hodnotenie klientov:  8.5
* * * *
Letecky

Acqua Hotel

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderne zariadený hotel s komornou atmosférou a priateľským personálom vhodný pre náročnejších klientov. Je situovaný len niekoľko minút od pláže a priľahlej promenády s množstvom barov, reštaurácií a obchodov. Len 50 m od hotela sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ premáva autobus do blízkeho zábavného parku Port Aventura.
Poloha:
asi 200 m od pláže, na ktorú sa dostanete krátkou prechádzkou, v centre strediska Salou, na začiatku palmovej promenády. Približne 12 km od miest Tarragona a Reus, 110 km od Barcelony, kam sa môžete dostať miestnou autobusovou dopravou. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti hotela Santa Monica Playa.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, barová kaviareň s biliardom (za poplatok), reštaurácia, vonkajší bazén s ležadlami, terasa, vnútorný bazén, sauna, fitnescentrum. Pre hostí je tiež k dispozícii zóna pre skorý prílet a odlet - sprchy, šatne, úschovňa batožiny v podobe uzamykateľných skriniek a váha na batožinu, Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli zdarma.
Izby:
moderne zariadené veľmi útulné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu so sprchovým kútom, sociálne zariadenie a sušič na vlasy, balkón, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor a minibar za poplatok. Detské postieľky a vaničky zdarma (je nutné nahlásiť vopred).
Stravovanie:
polpenzia (raňajky, večere) formou bufetových stolov s pestrou ponukou stredomorských špecialít. Klienti majú možnosť doobjednania plnej penzie za príplatok.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora asi 200 m od hotela, plážový servis za poplatok, sprchy na pláži zdarma. Pláž lemuje krásna dlhá promenáda pod vysokými palmami, s množstvom reštaurácií, kaviarní, barov a atrakcií pre deti aj dospelých, s neopakovateľnou atmosférou prímorského strediska.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami - dospelí 39 €, deti do 12 r. 29 €

Tarragona - dospelí 29 €, deti do 12 r. 25 €

Zábavný park Port Aventura - dospelí 60 €, deti do 12 r. 52 €

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA DORADA

V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.


SALOU

Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0707890000, 1.1470970000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri