Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Letecky

Hotel Los Molinos

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel Los Molinos je výnimočný svojou polohou na pobreží Stredozemného mora. Svojimi službami ponúka ideálne možnosti na strávenie dovolenky s rodinou či priateľmi v mestečku Salou a objaviť tak pobrežie Costa Dorada preslávené svojimi nádhernými plážami so zlatistým pieskom.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
výborná poloha len 500 metrov od krásnych pláží a priamo v centre mestečka Salou ponúka dovolenkárom možnosť užiť si všetko, čo toto prostredie ponúka - posedenie v reštaurácii, zábavu v bare či oddych na pláži. Zábavný park PortAventura sa nachádza asi 15 minút jazdy autom od hotela.
Hotel:
recepcia, animačný program, vonkajší bazén pre dospelých, detský bazén, vírivka na streche, terasa, bar, pool bar, reštaurácia, tematické večere, detský klub, živá hudba, stolný tenis (za poplatok). požičovňa áut.
Izby:
246 izieb s balkónom a klimatizáciou, kúpeľňou s vaňou a WC, sušičom vlasov, SAT TV, Wifi pripojenie a detská postieľka sú zdarma. Izby ponúkajú maximálne dve prístelky, ktoré sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
bohatá polpenzia formou bufetu s výberom zo slaných či sladkých jedál stredomorskej kuchyne. Stravovanie all inclusive je možné za doplatok.
Pláž:
piesočnatá pláž sa nachádza asi 500 metrov od hotela a dostanete sa na ňu po schodoch.  Vstup do mora je v tejto oblasti pozvoľný a väčšina pláží je tvorená z menších zátok, čo ponúka iste ocenia turistii hľadajúci súkromie.  
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.  


COSTA DORADA

V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.  


SALOU

Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0622400000, 1.1643800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento