Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Letecky

Hotel Palas Pineda

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel Palas Pineda je 4* superior all inclusive hotel situovaný v oblasti La Pineda, priamo pri pláži na pobreží oblasti Costa Dorada, známej svojimi širokými piesočnatými plážami a pozvoľným vstupom do mora. Hotel Palas Pineda je ideálnou voľbou pre tých, ktorý vyhľadávajú špičkové služby a nádherné prostredie Španielska. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
len pár metrov od nádhernej širokej piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora a 2 kilometre od samotného centra Salou. V okolí sa však nachádza množstvo barov, reštaurácii a lokálnych obchodov, v ktorých si vychutnáte pravú prímorskú atmosféru. Poberžie lemuje palmová promenáda.
Hotel:
recepcia, wellness, reštaurácia s bufetom, kuchárske show, denný a nočný animačný program, bazén, miniklub, bar na terase, lobby bar, fitness, Wi fi pripojenie zdarma.
Izby:
komfortne zariadené štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, vaňu, balkón, SAT TV, Wi fi pripojenie, SAT TV. Izby typu Superior sú priestrannejšie a orientované na bazén. Izby Suite Superior majú veľkorysý priestor na 2 podlažiach s 2 kúpelňami.
Stravovanie:
bohatá polpenzia formou bufetu so stredomorskou kuchyňou. Možnosť doobjednať plnú penziu alebo all inclusive formou bufetu s nápojmi k hlavným jedlám (káva, čaj, sangria). Počas olovrantu sú podávané sendviče, hamburgery alebo chipsy s limonádou.
Pláž:
iba 80 metrov vzdialená pláž La Pineda patrí k najživším na pobreží. Ponúka mnohé možnosti zábavy a vodných športov (za poplatok). Celú pláž lemuje pobrežná promenáda, ktorá je ako stvorená na večerné prechádzky.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Viedne na letisko v Barcelone.

COSTA DORADA

V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.

SALOU

 Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0681609180, 1.1766966501)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento