Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Letecky

Hotel Playa Park

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel Playa Park sa nachádza krásnej štvrti mesta Tarragona na pobreží Costa Dorada. Leží iba 100 metrov od nádhernej pláže Playa Larga s námornou promenádou, ktorá vedie do 400 metrov vzdialeného centra mesta Salou. V blízkosti hotela je svetozámy zábavný park PortAventura World s množstvom atrakcii.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  

Poloha:
v blízkosti pláže Larga. Do centra mestečka Salou sa dostanete pohodlne prechádzkou po pobrežnej promenáde. Pred hotelom je tiež zastávka autobusu, ktorú môžete využiť na výlety.
Hotel:
recepcia, bazén pre dospelých, bazén pre deti, detské ihrisko, bar pri bazéne, miniklub, herňa, slnečná terasa, internetový kútik za poplatok, Wi fi zdarma, zmenáreň, reštaurácia s bufetom, bezbariérový prístup, denná a večerná zábava.
Izby:
315 izieb s terasou  klimatizáciou, kúpeľňou s vaňou a WC, sušičom vlasov, SAT TV, minichladnička a trezor za poplatok. Izby ponúkajú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek. Izby s výhľadom na more sú za príplatok.
Stravovanie:
bohatá polpenzia formou bufetu. Možnosť doobjednať plnú penziu (bez nápojov)
Pláž:
menšia piesočnatá pláž v zátoke je vzdialená asi 100 metrov od hotela a na pláž sa dostanete po schodoch.  Vstup do mora je v tejto oblasti pozvoľný a väčšina pláží je formou menších zátok, čo ponúka väčšie súkromie.  
Doprava:
letecká
Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.

COSTA DORADA
V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.

SALOU
Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0669190000, 1.1506260000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento