Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Letecky

Hotel Regina Gran

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemný hotel sa nachádza v blízkosti zábavného parku Port Aventura Theme Park, iba 200 metrov od centra Salou a asi 700 metrov od pláže. Vysoká kvalita a rozmanité služby hotela vytvoria nezabudnuteľné zážitky a spomienky na vašu dovolenku na Costa Dorada.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
v centre mesta Salou s množstvom obchodov a zábavy, asi 700 metrov od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. V okolí hotela sú mnohé nákupné možnosti a najväčším lákadlom je zábavný park Port Aventura Theme Park s horskými dráhami a vodnými atrakciami.
Hotel:
recepcia, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia s bufetom, kuchárske show, slnečná terasa, 2 bazény (pre deti a pre dospelých), wellness a parkovisko (za poplatok), detské ihrisko, miniklub, herňa, bezbariérový prístup, animácie počas dňa a večerné animácie.
Izby:
294 izieb, dvojlôžkové izby s terasou s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy, , klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor a chladnička je za poplatok.  Junior suity a suity sú na vyžiadanie. Junior suity nemajú oddelené spálne, suity majú oddelenú spálňu a obývaciu izbu posuvnými dverami.
Stravovanie:
polpenzia (raňajky, večere) formou nohatých bufetových stolov. Klienti majú možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, sprchy na pláži zdarma. Pláž lemuje krásna dlhá promenáda pod vysokými palmami, s množstvom reštaurácií, kaviarní, barov a atrakcií pre deti aj dospelých, s neopakovateľnou atmosférou prímorského strediska.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA DORADA
V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.

SALOU
Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0798727144, 1.1411031534)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento