Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Iberostar Ciudad Blanca

Španielsko - Malorka - Alcúdia
Popis

Hotel ponúka komfortné ubytovanie a kvalitné služby, navyše je situovaný v prostredí borovicových lesov a záhrad, ktoré vám umožnia dýchať krásu Stredomoria.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri pláži, neďaleko prístavu Puerto de Alcudia (cca 2 km). Nákupné možnosti, bary a diskotéku či reštaurácie a kaviarne nájdete v neďalekom okolí hotela. Turistami vyhľadávané historické centrum Alcúdie je cca 4 km od hotela. Medzinárodné letisko Palma de Malorka je vzdialené cca 60 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, lobby, hotelová reštaurácia, plážový klub a reštaurácia Sea Soul, bar pri bazéne, lounge bar, 3 vonkajšie bazény so slnečnou terasou a ležadlami, detský bazén so šmykľavkami, plážové osušky (za zálohu), Wi-Fi internetové pripojenie, úschovňa batožiny, miniklub. Pre hostí je pripravený animačný medzinárodný program pre deti a dospelých, masáže a skrášľovacie procedúry (za poplatok).
Izby
-
vyše 300 štúdií a apartmánov, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove a v piatich vedľajších budovách. Všetky majú k dispozícií vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič na vlasy, balkón alebo terasu, telefón, bezplatné Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, SAT TV, trezor (za poplatok) a vybavenú kuchynku.
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia alebo plná penzia – formou bufetových stolov (bez nápojov), ALL INCLUSIVE – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack medzi hlavnými jedlami vo vybranom čase.
Pláž
-
priamo na pobreží Alcudia Bay s peknou piesočnatou plážou ocenenou Modrou vlajkou. Vodné športy, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Alcúdia je starobylé a rušné mesto ležiace medzi dvomi bývalými rímskymi kolóniami. Nachádzajú sa tu nielen starobylé pamiatky, ale aj nádherné pláže s bielym pieskom. Na severovýchode Malorky sa nachádza záliv Alcúdia, ktorý sa v posledných rokoch stal najmodernejším strediskom krajiny.
Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Blau Punta Reina **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 327 €
THB Felip **** 26.6.2024 - 10.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
2 074 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri