Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Protur Safari Park

Španielsko - Malorka - Sa Coma
Popis

Protur Safari Park Aparthotel ponúka ideálne umiestnenie iba 300 metrov od pláže Sa Coma na ostrove Malorka. Disponuje vonkajšími bazénmi a rozsiahlymi záhradami, ktoré poskytujú dokonalé miesto na relaxáciu a oddych.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
700 m od obľúbenej pláže Sa Coma, asi km od centra strediska. Hotel sa nachádza v blízkosti prírodného parku Sa Punta de n'Amer. Letisko Palma de Malorka je vzdialené približne 70 km.
Hotel
-
apartmánový komplex. K jeho vybaveniu patrí recepcia, bankomat, bar, reštaurácia, fitnescentrum, minigolf a možnosť využitia tenisových a squashových kurtov. Za poplatok k dispozícii požičovňa bicyklov a automobilov, stráženia detí. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Izby
-
Apartmány disponujú kuchynskou linkou s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, obývacím priestorom so SAT TV, a tiež balkónom alebo terasou. Apartmány s jednou spálňou a balkónom sú určené pre 2 až 4 osoby. Dvojlôžkové izby s balkónom pre 2 až 3 osoby sú vybavené klimatizáciou, balkónom alebo terasou, vlastným sociálnym zariadením a ďalšími potrebnými vybaveniami.
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ako aj občerstvenie v priebehu dňa v miestach a časoch určených hotelom.
Pláž
-
pláže Sa Coma známa svojim jemným pieskom a krištáľovo čistou vodou.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor - poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Sa Coma
Stredisko Sa Coma sa nachádza asi 15 kilometrov východne od mesta Menacor, na východnom pobreží ostrova Mallorca. Postupom času sa staré turistické centrum spojilo s letoviskom S´lllot, ktoré je oproti Sa Come pokojnejšie. Letovisko má veľmi pekne udržiavanú malú zátoku s mierne sa zvážajúcou plážou do mora, ktorá je vďaka pozvoľnému vstupu do vody vhodná pre rodiny s deťmi.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

H10 Blue Mar Boutique **** 15.6.2024 - 23.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 252 €
Hotel BLUESEA Club Marthas **** 19.6.2024 - 26.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
796 €
Hotel BLUESEA Costa Verde *** 29.6.2024 - 3.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
606 €
Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri