Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Letecky

Hotel Cala Font

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel Cala Font na pobreží Costa Dorada ponúka jedinečný zážitok na pobreží Stredozemného mora v nádhernom mestečku Salou. Svojou polohou priamo pri menšej pláži poskytuje dovolenkárom nerušený oddych a relax.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
v prvej línii, priamo na pláži, neďaleko od mestečka Tarragona, a tiež od mestečka Reus presláveného modernistom Gaudím. V blízkosti hotela sa nachádzajú obchody, lekáreň, reštaurácie a bary. Letisko v BCN je vzdialený asi 100 km od hotela.
Hotel:
recepcia, bazén s vírivkou, detský bazén, vonkajšia terasa, kuchárske show, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma,  reštaurácia, cocktail bar, lobby bar
Izby:
príjemne zariadené izby v mediteránskom štýle  s klimatizáciou, Wi fi pripojením a balkónom. Izby majú manželskú posteľ, možnosť 2 prísteliek, kúpeľňu s vaňou a WC, sušič vlasov, SAT TV, minichladnička. Niektoré izby majú výhľad na more alebo na bazén (za poplatok).
Stravovanie:
bohatá polpenzia formou bufetu. Možnosť doobjednanať plnú penziu (bez nápojov)
Pláž:
menšia piesočnatá pláž v zátoke priamo pred hotelom ponúka súkromie a relax. Vstup do mora je v tejto oblasti pozvoľný.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.

COSTA DORADA
V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.

SALOU
Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0603428391, 1.1629977841)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento