Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Letecky

Hotel Salou Park Resort I.

Španielsko - Costa Dorada - Salou

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Iba 200 metrov od krásnej piesočnatej pláže Capellans a na skok od obchodnej a rekreačnej časti mesta Salou, ktoré je označované za hlavné mesto oblasti Costa Dorada, kde nájdete množstvo obchodov, barov a reštaurácii.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:

hotel leží vo výbornej lokalite, priamo v srdci vyhľadávaného mestečka Salou, označovaného ako srdce pobrežia Costa Dorada. Hotel vyniká svojou polohou v obklopení nádherných pláži Platja Llevant, Platja els Pilons a Platja dels Capellans. Táto oblasť sa vyznačuje širokými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora, čo ocenia rodiny s deťmi i neplavci.  

Hotel:
2 budovy- Salou Park I 4* a Salou Park II 3* recepcia, bazén s vírivkou, detský bazén, vonkajšia terasa, kuchárske show, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma,  reštaurácia, cocktail bar, lobby bar, wellness.
Izby:
417 izieb, štandardné izby, štandardné izby s výhľadom na more a junior suity sú príjemne zariadené izby v prímorskom štýle s klimatizáciou, väčšina izieb má balkón alebo terasu,  Wi fi pripojenie zdarma. Izby majú manželskú posteľ, možnosť 2 prísteliek (2 prístelky iba pri junior suitách), kúpeľňu s vaňou a WC, sušič vlasov, SAT TV, minichladnička a trezor sú za poplatok. Junior suity majú 4 pevné lôžka v jednej miestnosti a možnosť dvoch prísteliek a v kúpelni samostatnú sprchu. Majú oddelenú obývaciu časť nábytkom, v ktorej sa nachádza rozťahovací gauč ako prístelka, manželská posteľ alebo stenou oddelenú spálňu a obývaciu izbu s rozťahovacím gaučom ako prístelkou. Niektoré izby majú výhľad na more (za príplatok).
Stravovanie:
bohatá polpenzia formou bufetu so stredomorskou kuchyňou. Možnosť doobjednať plnú penziu (bez nápojov) alebo all inclusive. Počas letnej sezóny bývajú 3x do týždňa tematické večere.
Pláž:
menšia piesočnatá pláž v zátoke asi 200 metrov od hotela je určená na slnenie a oddych. Vďaka svojej polohe ponúka krásne pohľady na šíre more a na tejto pláži sa neprevádzkujú vodné športy. Samozrejme, o kúsok ďalej na pláži Els pilons je možné zapožičanie vodných športov vo vodnom centre. Vstup do mora je v tejto oblasti pozvoľný.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.  

COSTA DORADA

V preklade „zlaté pobrežie“ získalo svoje pomenovanie podľa zlatistých tónov piesku. Pobrežie ponúka svojim návštevníkom mnoho atraktivít – prírodu, históriu, umenie, šport, gastronómiu a kvalitné ubytovanie. Costa Dorada je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s ponukou aktivít pre deti aj dospelých.

SALOU

Salou patrí k najkrajším a najväčším letoviskám na pobreží Costa Dorada s neopakovateľnou stredomorskou atmosférou a šarmom. Vďaka rozľahlým plážam s jemným pieskom a tematickým parkom Port Aventura a Aquopolis je mimoriadne obľúbenou destináciou najmä pre rodiny s deťmi. Pláže sa radia k najčistejším z celého pobrežia a pozvoľným vstupom do mora sú bezpečné pre deti a neplavcov. Niekoľko kilometrovú pobrežnú promenádu lemujú stovky kvetov, paliem, reštaurácií, obchodov a luxusných hotelov. Atrakciou mesta sú fontány, ktoré každý deň vo večerných hodinách vytvárajú nádherné svetelné efekty. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je približne 60 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.0698800000, 1.1495500000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento