Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Letecky

Hotel HSM President Golf & Spa

Španielsko - Malorka

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Priamo pri menšej pláži v malebnom letovisku Alcudia sa rozkladá Hotel President, ktorý ponúka pestrý výber voľnočasových a zábavných aktivít. Klienti majú možnosť vychutnať si oddych vo wellness centre, troch vonkajších bazénoch, či zahrať si golf na niektorom z okolitých ihrísk.

Poloha:

situovaný v pokojnej oblasti len 15 m od menšej piesočnatej pláže. Mestská pláž vzdialená cca 2 km, niekoľkokrát denne premáva hotelový mini bus. Súčasťou promenády je prístav Alcudia, na hlavnej ulici sa nachádza množstvo obchodov, taverien, barov. Pre tých, ktorí by radi preskúmali širšie okolie ostrova je len 50 m od hotela autobusová zastávka. Vzdialenosť letiska PMI 65 km.

Hotel:

vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, výťah, záhrada, terasa, tri vonkajšie bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, snack bar, bar pri bazéne, animačný program, mini klub, herňa, SAT TV miestnosť, wellness a spa (16+, kúpacie čiapky a šľapky sú povinné) zahŕňa vnútorný vyhrievaný bazén, saunu, vírivku, relaxačný priestor, masáže sú za poplatok, zmenáreň, úschovňa bicyklov, tenis, golf (zľava na golfové ihriská, golfové balíčky), volejbal, posilňovňa, konferenčná miestnosť, služby za poplatok: internetový kútik, biliard, fax. Uteráky k bazénu za vratný depozit.

Izby:

k dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky s výhľadom na krajinu alebo na more, priestrannejšie a komfortne zariadené suity s výhľadom na bazén alebo na more disponujú aj rozkladacou pohovkou. Súčasťou je klimatizácia, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, telefón, mini chladnička, kúpeľňa, sušič vlasov, balkón/terasa, trezor za poplatok, postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:

polpenzia, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack počas dňa.

Pláž:

menšia piesočnatá pláž pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora, promenáda vzdialená cca 2 km, denné premáva hotelový mini bus. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Doprava:
letecká
Typ stravy:

polpenzia

Fakultatívne výlety:
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadke Es Colomer.
Marineland  - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa  – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Alcúdia
je starobylé a rušné mesto ležiace medzi dvomi bývalými rímskymi kolóniami. Nachádzajú sa tu nielen starobylé pamiatky ale aj nádherné pláže s bielym pieskom. Na severovýchode Malorky sa nachádza záliv Alcúdia, ktorý sa v posledných rokoch stal najmodernejším strediskom krajiny.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (39.8380730000, 3.1569870000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri