Hodnotenie klientov:  9
Letecky

New York

USA - New York
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:
Ubytovanie: 4 x v hoteli

Stravovanie: 4 x raňajky


New York

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – odlet z letiska  Budapešť. Prílet do New Yorku, transfer do hotela. Podvečerná prechádzka mestom - námestie Times Square, kde ruch neutícha počas dňa ani noci. Večer návrat do hotela.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta: Battery Park, plavba loďou na Liberty Island - Socha Slobody – jeden zo symbolov mesta, Ellis Island – múzeum imigrantov, dolný Manhattan, Wall Street a Newyorská burza cenných papierov, novogotický kostol Trinity Church, pamätník Ground Zero ale aj nová budova svetového obchodného centra. Prechádzka po prvom a najslávnejšom moste New Yorku – Brooklyn Bridge, ktorý spája Manhattan s Brooklynom. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

3. deň – raňajky, prehliadka mesta: Empire State Building – návštevníkom sa z vyhliadky naskytne neopakovateľný pohľad na New York. Flatiron Building – slávny mrakodrap prezývaný tiež žehlička. A do tretice ďalší známy mrakodrap so šupinatým špicom – Chrysler Building. Prechádzka po známej 5th Avenue s luxusnými butikmi a obchodmi svetoznámych značiek – individuálne voľno a možnosť nákupov. Popoludní Rockefeller Plaza a návšteva blízkej Katedrály St. Patrick, ktorá je najväčšou katolíckou katedrálou v USA. Večer návrat do hotela.

4. deň – raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta: Central Park – najnavštevovanejší mestský park USA s romantickými zákutiami, fontánami a zoologickou záhradou. Návšteva známej mestskej štvrte China Town a z Big Apple, ako New York nazývajú praví Newyorčania, sa tak na pár okamihov prenesieme do vzdialenej Číny. Štvrť Soho s množstvom galérií, kaviarní, obchodov, butikov, individuálne voľno. Vo večerných hodinách návrat späť do hotela.

5. deň – raňajky, dopoludnia Museum Mile – múzejná míľa, kde si z bohatej ponuky múzeí vyberie naozaj každý. Odporúčame navštíviť napr. Metropolitan Museum of Art. Individuálne voľno a možnosť nekonečných nákupov v obchodných domoch za vynikajúce ceny. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet vo večerných hodinách.

6. deň – prílet do Budapešti v popoludňajších hodinách.

V cene je zahrnuté:
4 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Budapešť - New York – Budapešť, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 370 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava a vybrané vstupy (orientačná cena 80 USD - platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,20 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,80 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 405 EUR/4 noci. Upozornenie: do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizáciou ESTA, na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 25 EUR. V prípade zmeny servisných poplatkov zo strany leteckej spoločnosti si CK Turancar vyhradzuje právo o tejto skutočnosti informovať klientov najneskor 21 dní pred odletom a rozdiel v cene doúčtovať.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri