Facebook
Termín

Olympská riviéra - Dovolenka 2023

OLYMPSKÁ RIVIÉRA

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku pod bájnym pohorím Olymp, čakajú na Vás krásne, dlhé piesčité pláže tejto destinácie, ale aj nezabudnuteľná scenéria najvyššieho pohoria Grécka. Klimatické podmienky tejto časti Grécka sú vďaka prítomnosti mora a vysokých hôr veľmi priaznivé a majú blahodarný vplyv na zdravie. V tejto destinácii si môžete vybrať z bohatej ponuky zájazdov, či už autobusovou, individuálnou, alebo leteckou dopravou.

Ak obľubujete veselý ruch, zábavu a nákupy, letovisko Paralia je pre Vás ako stvorené. Nájdete tu nekonečné možnosti nočnej zábavy, množstvo obchodov, ale aj taverien s typickou vôňou gréckych špecialít. S týmto rušným letoviskom susedí pokojnejšie stredisko Olympic beach, ktoré však tiež nepostráda vychýrené rybárske taverny, obchody, či možnosti zábavy. S Paraliou je letovisko Olympic beach spojené príjemnou prímorskou promenádou. Južnejšie letovisko Nei Pori je známe svojou 5 km dlhou piesčitou plážou s postupným vstupom do mora, príjemnou atmosférou pokojnejšieho letoviska, kde však nájdete nielen dlhú plážovú promenádu lemovanú obchodmi a prímorskými tavernami, ale aj množstvo atrakcií pre deti, lunapark, či skákacie hrady na morskej hladine.

Olympská riviéra je obľúbená ako vynikajúci výstupný bod pre rôzne výlety, či turistiku. V blízkosti nájdete niekoľko horských dediniek s nezabudnuteľnou atmosférou a fantastickými výhľadmi, navštíviť môžete kráľovské mesto Verginu, okúpať sa v bahenných kúpeľoch Allikes, či pokochať sa fascinujúcou scenériou skalných útvarov a kláštorov na Meteorách, ale aj návšteva množstva ďalších zaujímavých miest spestrí Vašu dovolenku v tejto krásnej časti Grécka.

.

 
 
od 116 € za osobu
od 124 € za osobu
od 128 € za osobu
od 150 € za osobu
od 150 € za osobu
od 150 € za osobu
od 409 € za osobu
od 500 € za osobu
od 596 € za osobu
 
Naši partneri
Mercedes 1 percento