Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Letecky

Three Corners Sunny Beach

Egypt - Hurghada - Hurghada

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný hotel s bohatou ponukou športového vyžitia a zábavy odporúčame rodinám s deťmi ale i párom všetkých vekových kategórií. Výborná poloha hotela ako i služby na úrovni sú zárukou spokojnej dovolenky.
Poloha:
hotel je situovaný pri piesočnatej pláži, približne 10 km od centra Hurghady a 20 km od letiska. Centrum Hurghady je ľahko dostupné autobusom, ktorý premáva niekoľkokrát denne.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, talianska a la carte reštaurácia, reštaurácia na pláži, lobby bar, bar pri bazéne a bar na pláži, dva vonkajšie bazény, samostatný detský bazén so šmykľavkami, nákupná arkáda s obchodmi, wellness centrum (turecké kúpele, sauna, masáže za poplatok). Za poplatok biliard, čistiareň odevov, kaderníctvo, manikúra a pedikúra. Pre deti je denne pripravených množstvo aktivít v spoločnosti animátorov, detské ihrisko a miniklub. Športové možnosti - minigolf, posilňovňa, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, vodné pólo, aerobik a vodný aerobik, boccia, joga. Hotel organizuje športové a večerné animácie. Wi-Fi pripojenie zdarma (250 MB/izba/pobyt).
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú príjemne zariadené. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, sušičom na vlasy, každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu so sprchou a WC. Rodinné izby sú k dispozícii na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7:00 – 10:30), obedy (12:30 – 14:30), večere (18:30 – 21:00). Popoludní je podávané ľahké občerstvenie, snacky, káva a koláče. V cene sú zahrnuté miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, čaj.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Hoteloví hostia môžu na slnenie a vstup do mora využiť i mólo. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži i pri bazéne zdarma. Bohatá ponuka vodných športov a potápačské centrum za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Výlet loďou na ostrov Giftun – plavba na krásny piesočnatý ostrov trvá približne 1 hodinu z Hurghady. Relax na nádhernej pláži, kúpanie a potápanie v priezračnom mori v blízkosti koralových útesov.

Káhira – celodenný alebo dvojdňový výlet do hlavného mesta krajiny, návšteva Egyptského múzea, pyramíd v Gíze, starého mesta Khan el- Khalili, výroba papyrusu.

Luxor a údolie kráľov – Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut, pohrebisko faraónov a chrámový komplex v Karnaku.

Jeep Safari – poldňový výlet na jeepoch do beduínskej dediny, možnosť zajazdiť si na ťave, návrat večer.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Káhira

počet obyvateľov: 95 mil.

rozloha: 1 010 408 km2

časový posun: + 1 hodina

doba letu: približne 3 hod. 40 min.

mena: egyptská libra

úradný jazyk: arabčina


EGYPT

Egypt je severoafrická krajina obmývaná Červeným a Stredozemným morom rozprestierajúca sa na dvoch kontinentoch. Egypt sa pýši jednou z najstarších civilizácií na svete i úchvatným historickým a kultúrnym bohatstvom. Obrovským lákadlom sú pyramídy v Gíze, ktoré sú jediným zo siedmich divov zachovaným dodnes. Najväčšia a najznámejšia je Cheopsova pyramída s úctyhodnou výškou takmer 140 metrov. Ďalším zo symbolov Egypta je Sfinga – obrovská socha s ľudskou hlavou a telom leva, ktorá sa nachádza asi 20 kilometrov od Káhiry – hlavného a najväčšieho mesta krajiny. Známe Údolie kráľov, hrobky, chrámy, mešity či typický bazár nadchnú každého návštevníka. Egypt láka turistov nielen unikátnymi pamiatkami, ale i slnkom zaliatymi krásnymi plážami, blankytným morom s fascinujúcim podmorským životom a kvalitnými hotelmi s ochotným personálom. Ak túžite po kúpaní v teplých vodách Červeného mora, návšteve krásnych starovekých pamiatok, večerných prechádzkach s možnosťou výhodných nákupov a zaručene slnečnej dovolenke, potom Vás dovolenka v Egypte určite nesklame. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Hurghade. Let trvá približne 3 hodiny a 40 minút.


HURGHADA

Hurghada sa nachádza na pobreží Červeného mora a je to najobľúbenejšie turistické centrum v Egypte. V starej časti mesta môžu návštevníci obdivovať mešity alebo navštíviť typický bazár s ovocím, zeleninou, suvenírmi a korením všetkých vôní či farieb. Nespornou výhodou Hurghady je poloha, ktorá turistom umožňuje navštíviť mnohé zaujímavé pamiatky a miesta.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (27.3203150000, 33.7104750000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri