Hodnotenie klientov:  10
* * *
Letecky

Checkin Blanes

Španielsko - Costa Brava - Blanes

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
V bezkonkurenčnej polohe na pobreží sa rodinnou atmosférou pýši hotel Checkin Blanes. Leží v historickej časti, ktorá ponúka široké možnosti oddychu.
Poloha:
Hotel leží v srdci mesta Blanes a je vstupnou bránou na Costa Bravu. Je to región piesku a krajinou zlatistých pláží obklopených horami, čo dotvára úžasnú scenériu ako v raji.
Hotel:
vstupná recepcia, lobby, reštaurácia, 2 bazény, vonkajšia vírivka, tenisový kurt, minigolfové ihrisko, stolnotenisový stôl. Zvieratká sú v hoteli povolené.
Izby:
účelne a pohodlne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor (za príplatok). SAT TV, Wifi pripojenie a terasu so stolom a stoličkami. Izby s bočným výhľadom na more sú za príplatok
Stravovanie:
bohatý výber z bufetových stolov pri polpenzii alebo plnej penzii. Reštaurácia sa ponúka na stredomorskú kuchyňu a lahodnú svetovú kuchyňu všetkých chutí. V bare si potom môžete vychutnať kávu, čas alebo miešaný letný drink alebo domáce koláče.
Pláž:
cca 60 metrov vzdialená široká piesočnatá pláž s hrubším pieskom ponúka bohaté možnosti vyžitia s posedením v kaviarňach počas dňa, alebo večernou zábavou. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia/plná penzia
Fakultatívne výlety:
Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.

Kláštor Monsterrat
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.

Andorra
- orientačná cena dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.

Girona
- orientačná cena dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.

Water World
- orientačná cena dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland
- orientačná cena dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento