Hodnotenie klientov:  9
Letecky

Petrohrad letecky

RUSKO - Petrohrad
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x raňajky


Petrohrad

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet z Viedne do Petrohradu. Vasilievsky ostrov, Petropavlovská pevnosť, ktorá v minulosti slúžila ako väzenie pre politických väzňov, krížnik Aurora, Petropavlovská katedrála – miesto posledného odpočinku ruských cárov. Popoludní návšteva chrámu Spasiteľa krvi, kde bol 1. marca 1881 zavraždený cár Alexander II, Kazanský chrám, označovaný za srdce mesta a jedno z najkrajších námestí sveta. Návrat do hotela, nocľah.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka pamätihodností mesta: Ermitáž so Zimným palácom – bezkonkurenčná zbierka približne 3 mil. exponátov vo viac ako štyristo miestnostiach v komplexe šiestich budov, ktoré sa nachádzajú na brehoch rieky Neva. Plavba loďou po Neve s úžasnými pohľadmi na paláce Petrohradu. Návšteva Katedrály sv. Izáka – najväčšia pravoslávna katedrála v meste s pozlátenou kupolou. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenný výlet do cárskych sídiel pri Petrohrade - veľkolepý palác Petrodvorec, ktorý obkolesuje prekrásny park, Carskoje selo – Katarínsky palác s prekrásnou jantárovou komnatou. Vo večerných hodinách fakultatívne výlet na otváranie petrohradských mostov. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, návšteva najväčšej a najznámejšej ulice Nevsky prospekt, Admiralita. Odlet z Petrohradu do Viedne.

V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Petrohrad - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, miestny sprievodca, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
 Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/ os., doprava v meste, vstupy (objednané vopred) - autobus do Petrodvorca, Letný palác, Katarínsky palác, Ermitáž, plavba po Neve, Petropavlovská pevnosť - 135 EUR, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./ noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 145 EUR/3 noci. Upozornenie: do Ruskej federácie je potrebný cestovný pas s platným vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 95 EUR. Biele noci je možné zažiť počas júnových a júlových termínov.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri