Hodnotenie klientov:  9
Letecky

Petrohrad letecky

RUSKO - Petrohrad
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Petrohrad

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet do Petrohradu v dopoludňajších hodinách, transfer do hotela. Vďaka geografickej polohe mesta a dlhým letným dňom počas bielych nocí možnosť absolvovať prehliadku mesta až do neskorých večerných hodín. Pešia prechádzka centrom mesta. Nevsky prospekt – najväčšia a najznámejšia ulica Petrohradu, Kazanský chrám – srdce mesta a jedno z najkrajších námestí sveta. Návrat do hotela, nocľah.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka pamätihodností mesta: Ermitáž so Zimným palácom – bezkonkurenčná zbierka približne 3 mil. exponátov vo viac ako štyristo miestnostiach v komplexe šiestich budov, ktoré sa nachádzajú na brehoch rieky Neva. Plavba loďou po Neve s úžasnými pohľadmi na paláce Petrohradu. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenný výlet do cárskych sídiel pri Petrohrade - veľkolepý palác Petrodvorec, ktorý obkolesuje prekrásny park, Carskoje selo – Katarínsky palác s prekrásnou jantárovou komnatou. Neskoro popoludní: Vasilievsky ostrov, Petropavlovská pevnosť – v minulosti väzenie pre politických väzňov, krížnik Aurora, Petropavlovská katedrála – miesto posledného odpočinku ruských cárov. Návšteva Katedrály sv. Izáka – najväčšia pravoslávna katedrála v meste s pozlátenou kupolou. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, dokončenie prehliadky: Admiralita, Marsovo pole, Chrám Spasiteľa krvi – tu bol 1.marca 1881 zavraždený cár Alexander II. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet z Petrohradu do Viedne v popoludňajších hodinách.

V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Petrohrad – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
  Povinné príplatky: servisné poplatky 190 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava a autokarová doprava, vybrané vstupy (orientačná cena 100 EUR - platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 145 EUR/3 noci. Upozornenie: do Ruskej federácie je potrebný cestovný pas s platným vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 90 EUR. Júnové - Biele noci.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri