Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Individuálne

Liečebný dom Smaragd

Slovensko - Banskobystrický kraj - Dudince

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Smaragd je druhý najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach, svoju prevádzku začal v roku 1978. V roku 2015 prešiel zásadnou rekonštrukciou a v roku 2017 sa k vynoveným priestorom pridala kaviareň a spoločenská sála. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú priestrannejšie ubytovanie v tichom prostredí. Keďže s liečebným domom Rubín tvorí jeden komplex  na procedúry či do wellness sa tak dostanete "suchou nohou" presklenou spojovacou chodbou.
Poloha:
Dudince sú mesto a kúpele v okrese Krupina v Banskobystrickom kraji. Kúpele v Dudinciach liečia choroby srdcovo-cievneho systému a pohybového systému. Minerálna voda v kúpeľoch je hydrogenuhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, uhličitá, sírna a mierne hypotonická. Jej teplota je 28°C.  Letné termálne kúpalisko Dudinka sa nachádza cca 300 m od liečebného domu.
Hotel:
moderný zrekonštruovaný liečebný dom sa nachádza v tichom prostredí. Svojim návštevníkom ponúka priestranné izby s pohodlnými postelami a matracmi pre dobrý spánok. Spojovacou chodbou je hotel prepojení na využívanie procedúr s liečebným domom Rubín. Ďalej sa tu nachádza moderná jedáleň, slnečná strešná terasa, úschovňa batožiny a bicyklov, útulná kaviareň s letnou terasou, chodník zdravia a Fitpark "pod oknami", spoločenská sála a pestrý kultúrny program. Parkovanie pri liečebnom dome je za poplatok, no cca 150 metrov je parkovisko zdarma.
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby v pastelových farbách ponúkajú svojim návštevníkom pohodlné postele s kvalitnými matracmi. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s WC, sušič vlacov, SAT TV, Wifi pripojenie, telefón, balkón, bezbariérovú sprchu a chladničku.
Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíčka. Raňajky sú podávané výberom z bufetových stolov a obed a večera je výberom z menu, šalátový bufet.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia /plná penzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento