Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Individuálne

Liečebný dom Veľká Fatra

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Liečebný dom Veľká Fatra s izbami Superior **** ponúka najmodernejšie a najluxusnejšie ubytovanie v Turčianskych kúpeľoch. V izbách typu Standard *** ponúka komfortné ubytovanie v zrekonštruovanej časti. Obe časti ponúkajú svojim návštevníkom nadštandardné balneologické služby s vynikajúcimi liečebnými vlastnosťami vďaka liečivej vode.
Poloha:
Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Nachádzajú v južnej časti Turčianskej kotliny, približne 25 km južne od Martina. V meste sa nachádza jeden z najstarších a najväčších parkov na Slovensku s množstvom cudzokrajinných drevín.
Hotel:
recepcia, reštaurácia,  lobby bar, bazén Olympic, balneoprevádzka, detský kútik, reštaurácia, kozmetika, výťah, fitness. Hotel sa skladá z dvoch krídiel - trojhviezdičková časť ja určená pre klientov zdravotných poisťovní a štvorhviezdičková časť pre samoplatcov.
Izby:
príjemne zariadené zrekonštruované dvojlôžkové izby disponujú manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s WC, balkón, minibar, SAT TV, rádio, telefón a Wi Fi.
Stravovanie:
plná penzia formou výberu z bufetových stolov.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
plná penzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento