Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Individuálne

Liečebný dom Veľká Fatra

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice
Liečebný dom Veľká Fatra s izbami Superior **** ponúka najmodernejšie a najluxusnejšie ubytovanie v Turčianskych kúpeľoch. V izbách typu Standard *** ponúka komfortné ubytovanie v zrekonštruovanej časti. Obe časti ponúkajú svojim návštevníkom nadštandardné balneologické služby s vynikajúcimi liečebnými vlastnosťami vďaka liečivej vode.
Poloha:
Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Nachádzajú v južnej časti Turčianskej kotliny, približne 25 km južne od Martina. V meste sa nachádza jeden z najstarších a najväčších parkov na Slovensku s množstvom cudzokrajinných drevín.
Hotel:

recepcia, reštaurácia,  lobby bar, bazén Olympic, balneoprevádzka, detský kútik, reštaurácia, kozmetika, výťah, fitness. Hotel sa skladá z dvoch krídiel - trojhviezdičková časť ja určená pre klientov zdravotných poisťovní a štvorhviezdičková časť pre samoplatcov.
Liečebný pobyt Klasik obsahuje: - ubytovanie -plnú penziu - vstupné vyšetrenie u lekára - individuálny liečebný program 21 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinové a individuálne rehabilitáte a i.). Grátis vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
Liečebný pobyt Senior obsahuje: - ubytovanie - polpenziu -vstupné vyšetrenie u lekára individuálny liečebný program - 10 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára -  termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinové a individuálne rehabilitáte a i.). Grátis vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
Liečebný pobyt Wellness víkend obsahuje: - ubytovanie - polpenziu neobmedzený vstup do Spa Aquaparku - 2x 30 min. vstup do Royal Bath - voľný vstup do plaveckého bazéna Olympis a do fitness počas prevádzkových hodín  

SILVESTROVSKÝ VEČER SA BUDE KONAŤ V 3 SÁLACH:
MAXIMILIÁN
Hity popu, swingu a disca s DJ Pavlíkom

  • Moderátor večera
  • Tanečné zoskupenie Credance
  • Detský Silvester s animátormi a maskotom
  • Cena silvestrovskej vstupenky: 70€/ osoba
SÁLA ŽOFIA
Kapela TRIO EXCELLENCE
  • Tanečné zoskupenie Credance
  • Moderná Lightshow Detský Silvester s animátormi a maskotom
  • Cena silvestrovskej vstupenky: 60€/ osoba
  ART CAFE
Živá hudba DUO COO-LICH
  • Moderná Lightshow
  • Detský Silvester s animátormi a maskotom
  • Cena silvestrovskej vstupenky: 40€/ osoba
  + Silvestrovský ohňostroj
Izby:
príjemne zariadené zrekonštruované dvojlôžkové izby disponujú manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s WC, balkón, minibar, SAT TV, rádio, telefón a Wi Fi.
Stravovanie:
plná penzia formou výberu z bufetových stolov.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
plná penzia
Zobraziť na mape (48.8603885682, 18.8603261000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento