Hodnotenie klientov:  10
* * *
Letecky

Checkin Garbí

Španielsko - Costa Brava - Calella

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

V tesnej blízkosti pláže a zároveň historického mestečka Calella sa nachádza prázdninový hotel Checkin Garbí, ktorý ponúka dokonalú kombináciu relaxu, zábavy i poznania Španielska.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Checkin Garbí je od pláže vzdialený iba 25 metrov. Do historického centra sa dostanete príjemnou prechádzkou. Mestečko Calella leží na pobreží Costa del Maresme a Costa Brava a patrí k jednému z najnavštevovanejších miest na pobreží. Vďaka neďalekej zastávke sa rýchlodráhou dostanete každý deň na iný výlet.
Hotel:
vstupná recepcia, lobby, reštaurácia, bazén, Wifi pripojenie, herňa, pub, požičovňa áut a bicyklov, solárium. Zvieratká sú v hoteli povolené.
Izby:
účelne a pohodlne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (suita) majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor (za príplatok). SAT TV, Wifi pripojenie a terasu so stolom a stoličkami. Izby s výhľadom na more a suity sú za príplatok.
Stravovanie:
pestrý výber z bufetových stolov si môžete vychutnať pri polpenzii alebo plnej penzii, bez nápojov. Hotel ponúka aj špeciálne stravovanie a ponúka najmä stredomorskú kuchyňu.
Pláž:
cca 25 metrov vzdialená široká piesočnatá pláž ponúka bohaté možnosti zábavy v mori alebo v pobrežných baroch, reštauráciách či kaviarňach. Na pláž sa dostanete pohodlne podchodom. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok
Doprava:

letecká

Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6115600000, 2.6543368221)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento