Hodnotenie klientov:  8
Letecky

Nórske fjordy - plavba so sprievodcom


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Warnemunde, Nemecko - Kodaň, Dánsko - Olden, Nórsko - Stavanger, Nórsko  - Kristiansand, Nórsko - Goteborg, Švédsko - Warnemunde, Nemecko

 

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fascinosa rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 

 

typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM

 

kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok

 

Costa Fascinosa patriaca do flotily spoločnosti Costa bola postavená v roku 2012 a priestory pre pasažierov postupne prechádzajú redizajnom pre ich ešte väčšie pohodlie. Kapacita lode je 3800 pasažierov a o jej chod sa stará 1100 členná posádka na 17 palubách lode (13 určených pre pasažierov). Možnosť využívať päť reštaurácií, trinásť barov, štyri bazény, päť víriviek, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, turecké kúpele, solárium, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:

lodna, letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.

Program zájazdu:

12.06. odlet z Viedne, Warnemunde, Nemecko, nalodenie

13.06. Kodaň, Dánsko (8:30-17:30)

14.06. plavba

15.06. Olden, Nórsko (7:00-16:00)

16.06. Stavanger, Nórsko (10:00-19:00)

17.06. Kristiansand, Nórsko (8:00-19:00)

18.06. Goteborg, Švédsko (10:00-17:00)

19.06. Warnemunde, vylodenie, odlet do Viedne

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Rostock - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os.(vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).
Fakultatívne výlety:
Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri