Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Letecky

Titanic Resort and Aquapark

Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Príjemný hotel s milým personálom je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií ako aj pre rodiny s deťmi. V blízkosti hotela sú nákupné možnosti, často navštevované akvárium a obrovský aquapark.
Poloha:
hotel sa nachádza v stredisku Sahl Hasheesh 700 m od piesočnatej pláže, na ktorú premáva hotelový autobus každých 15 minút. Nákupné centrum s obchodmi, kaviarňou a reštauráciami sa nachádza približne 700 m od hotela. Centrum Hurghady je od hotela vzdialené 17 km, letisko 8 km, Hurghada Grand Aquarium iba 3 km a fantastický aquapark s množstvom bazénov a šmykľavkami pre deti i dospelých 2 km. Autobusová zastávka je v blízkosti hotela.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, niekoľko barov, obchody, kaderníctvo, turecké kúpele a masáže, služby lekára a čistiareň odevov. Hoteloví hostia majú k dispozícii vonkajší bazén, hotelový aquapark, detský bazén, miniklub, posilňovňu. Pre aktívnych klientov hotel ponúka volejbal, plážový volejbal, aerobik animácie so živou hudbou. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaná voda zdarma), trezorom, sušičom na vlasy. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a sprchou. Rodinné a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7:00 – 10:00), obedy (12:30 – 14:30) a večere (18:30 – 20:30). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, popoludní podávané ľahké občerstvenie a koláče pri bazéne alebo v plážovom bare, čaj, káva.
Pláž:
hoteloví hostia využívajú zdarma piesočnatú pláž vedľajšieho rezortu Aladdin Beach Resort. Pláž je od hotela vzdialená 700 m (hotelový autobus zdarma). Ležadlá a slnečníky zdarma. Vstup do mora je pozvoľný, s prímesou okruhliakov – odporúčame obuv do vody. V blízkosti sa nachádza koralový útes. Vodné športy na pláži za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Výlet loďou na ostrov Giftun – plavba na krásny piesočnatý ostrov trvá približne 1 hodinu z Hurghady. Relax na nádhernej pláži, kúpanie a potápanie v priezračnom mori v blízkosti koralových útesov.

Káhira – celodenný alebo dvojdňový výlet do hlavného mesta krajiny, návšteva Egyptského múzea, pyramíd v Gíze, starého mesta Khan el- Khalili, výroba papyrusu.

Luxor a údolie kráľov – Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut, pohrebisko faraónov a chrámový komplex v Karnaku.

Jeep Safari – poldňový výlet na jeepoch do beduínskej dediny, možnosť zajazdiť si na ťave, návrat večer.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Káhira

počet obyvateľov: 95 mil.

rozloha: 1 010 408 km2

časový posun: + 1 hodina

doba letu: približne 3 hod. 40 min.

mena: egyptská libra

úradný jazyk: arabčina


EGYPT

Egypt je severoafrická krajina obmývaná Červeným a Stredozemným morom rozprestierajúca sa na dvoch kontinentoch. Egypt sa pýši jednou z najstarších civilizácií na svete i úchvatným historickým a kultúrnym bohatstvom. Obrovským lákadlom sú pyramídy v Gíze, ktoré sú jediným zo siedmich divov zachovaným dodnes. Najväčšia a najznámejšia je Cheopsova pyramída s úctyhodnou výškou takmer 140 metrov. Ďalším zo symbolov Egypta je Sfinga – obrovská socha s ľudskou hlavou a telom leva, ktorá sa nachádza asi 20 kilometrov od Káhiry – hlavného a najväčšieho mesta krajiny. Známe Údolie kráľov, hrobky, chrámy, mešity či typický bazár nadchnú každého návštevníka. Egypt láka turistov nielen unikátnymi pamiatkami, ale i slnkom zaliatymi krásnymi plážami, blankytným morom s fascinujúcim podmorským životom a kvalitnými hotelmi s ochotným personálom. Ak túžite po kúpaní v teplých vodách Červeného mora, návšteve krásnych starovekých pamiatok, večerných prechádzkach s možnosťou výhodných nákupov a zaručene slnečnej dovolenke, potom Vás dovolenka v Egypte určite nesklame. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Hurghade. Let trvá približne 3 hodiny a 40 minút.


SAHL HASHEESH

Sahl Hasheesh sa nachádza približne 17 km južne od Hurghady, kam sa pohodlne dostanete autobusom. Nachádza sa tu nákupné centrum s reštauráciami, obchodmi a kaviarňou. V blízkosti sú dve vyhľadávané miestne atrakcie – akvárium a obrovský aquapark s množstvom bazénov a šmykľaviek. Transfer z letiska v Hurghade do Sahl Hasheesh trvá približne 12 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (27.1072810000, 33.8222730000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri