Hodnotenie klientov:  8.5
* * * *
Letecky

Hotel Long Beach Resort

Egypt - Hurghada - Magawish

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU


Príjemný hotel priamo pri šírej piesočnatej pláži ponúka možnoti športového vyžitia, zábavy i animácie. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií i pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela sú 4*.Poloha:


hotel je situovaný pri dlhej piesočnatej pláži v turistickej oblasti Magawish, približne 22 km južne od Hurghady a 16 km od letiska. Približne 6 km od hotela sa nachádza obrovský aquapark s množstvom bazénov a šmykľavkami pre deti i dospelých.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie, bar na pláži, snack bar, konferenčná miestnosť, diskotéka, spolu šesť bazénov - vonkajšie bazény i samostatný detský bazén, šmykľavky, obchody, wellness centrum (turecké kúpele, sauna, vírivka a masáže za poplatok). Za poplatok biliard, čistiareň odevov, salón krásy. Pre deti je pripravený miniklub a detské ihrisko. Športové možnosti - minigolf, posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal. Hoteloví hostia majú možnosť zahrať si squash a tenis (zapožičanie rakiet za poplatok). Hotel organizuje animačné programy. Wi-Fi pripojenie vo vstupnej hale zdarma, na izbách za poplatok.
Izby:

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vkusne zariadené. Všetky izby majú klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar, súpravu na prípravu kávy a čaju, trezor, sušič na vlasy, balkón, kúpeľňu so sprchou a WC. Wi-Fi pripojenie vo vstupnej hale zdarma, na izbách za poplatok.

Stravovanie:

all inclusive formou bohatých bufetových stolov - raňajky, obedy a večere, počas dňa ľahké občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, čapované pivo, čaj a káva.

Pláž:
dlhá piesočnatá pláž, osušky, ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazénoch zdarma. Ponuka vodných športov a potápačské centrum k dispozícii za poplatok.
Doprava:

letecká

Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Výlet loďou na ostrov Giftun – plavba na krásny piesočnatý ostrov trvá približne 1 hodinu z Hurghady. Relax na nádhernej pláži, kúpanie a potápanie v priezračnom mori v blízkosti koralových útesov.

Káhira – celodenný alebo dvojdňový výlet do hlavného mesta krajiny, návšteva Egyptského múzea, pyramíd v Gíze, starého mesta Khan el- Khalili, výroba papyrusu.

Luxor a údolie kráľov – Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut, pohrebisko faraónov a chrámový komplex v Karnaku.

Jeep Safari – poldňový výlet na jeepoch do beduínskej dediny, možnosť zajazdiť si na ťave, návrat večer.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Káhira

počet obyvateľov: 98 mil.

rozloha: 1 010 408 km²

časový posun: + 1 hodina

doba letu: približne 3 hod. 40 min.

mena: egyptská libra

úradný jazyk: arabčina

EGYPT 
Egypt je severoafrická krajina obmývaná Červeným a Stredozemným morom rozprestierajúca sa na dvoch kontinentoch. Egypt sa pýši jednou z najstarších civilizácií na svete i úchvatným historickým a kultúrnym bohatstvom. Obrovským lákadlom sú pyramídy v Gíze, ktoré sú jediným zo siedmich divov zachovaným dodnes. Najväčšia a najznámejšia je Cheopsova pyramída s úctyhodnou výškou takmer 140 metrov. Ďalším zo symbolov Egypta je Sfinga – obrovská socha s ľudskou hlavou a telom leva, ktorá sa nachádza asi 20 kilometrov od Káhiry – hlavného a najväčšieho mesta krajiny. Známe Údolie kráľov, hrobky, chrámy, mešity či typický bazár nadchnú každého návštevníka. Egypt láka turistov nielen unikátnymi pamiatkami, ale i slnkom zaliatymi krásnymi plážami, blankytným morom s fascinujúcim podmorským životom a kvalitnými hotelmi s ochotným personálom. Ak túžite po kúpaní v teplých vodách Červeného mora, návšteve krásnych starovekých pamiatok, večerných prechádzkach s možnosťou výhodných nákupov a zaručene slnečnej dovolenke, potom Vás dovolenka v Egypte určite nesklame. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Hurghade. Let trvá približne 3 hodiny a 40 minút.      

MAGAWISH
Turistická oblasť Magawish sa nachádza asi 20 km južne od Hurghady a je vyhľadávaná i pre vhodné podmienky na šnorchlovanie a potápanie, windsurfing a blízky fantastický aquapark. Transfer z letiska v Hurghade do Magawishu trvá približne 20 minút.  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (27.0819810000, 33.8585310000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri