Hodnotenie klientov:  9.9
* * *
Autobusom

Boix Mar

Španielsko - Costa Brava - Blanes

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Obľúbený hotel ponúka ubytovanie v harmonickom prostredí upravenej záhrady blízko centra strediska Blanes. Toto stredisko je dlhodobo považované za rodinne orientované stredisko.

Poloha:
cca 70 m od rozľahlej piesočnatej pláže s´Abanell a približne 300 m od centra strediska Blanes, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po pobrežnej promenáde. Hotel je vzdialený asi 45 km od Girony a 70 km od Barcelony.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, hotelový bar, TV miestnosť, herňa (za poplatok), udržiavaná záhrada, minigolf, 2 vonkajšie bazény, vírivka, bar pri bazéne, detský kútik, animácie, Wi-Fi pripojenie v priestoroch baru zdarma.
Izby:
príjemne zariadené izby v stredomorských tónoch s možnosťou jednej prístelky sú vybavené kúpeľnou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV a balkónom. Trezor je na vyžiadanie a za poplatok na mieste. Izby s možnosťou dvoch prísteliek sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia (raňajky a večere) formou pestrých a kvalitných bufetových stolov. Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.
Pláž:
krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis je za poplatok, sprchy na pláži zdarma. Pláž lemuje promenáda ideálna pre milovníkov cyklistiky alebo romantických večerných prechádzok.
Doprava:
autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:


Uvedená ponuka a cený fakultatívnych výletov sú orientačné. Ich uskutočnenie závisí od naplnenia minimálneho počtu účastníkov.
Večerná Barcelona s fontánami
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Kláštor Montserrat
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Andorra
- dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €
Girona
- dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €
Water World
- dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €
Marineland
- dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €

Informácie o krajine a stredisku:


ŠPANIELSKO


Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME


Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


BLANES


Jedno z najkrajších miest ležiacich v strednej časti Costa Bravy. Pokojná atmosféra kúpeľného mesta so starým rybárskym prístavom, hradom sv. Jána a stredovekými strážnymi vežami predurčila, aby sa stalo obľúbeným výletným miestom a cieľom mnohých turistov. Stredisko láka aj svojimi krásnymi botanickými záhradami Mar a Mutra. Nachádzajú sa tu krásne piesočnaté pláže.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6620776647, 2.7816569767)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri