Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * *
Letecky

Seher Resort

Turecko - Evrenseki
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotel sa nachádza priamo na šírej piesočnatej pláži neďaleko od strediska Side, kam sa poľahky dostanete dolmusom alebo taxíkom. Výborná poloha predurčuje hotelový rezort k príjemne strávenej dovolenke s možnosťou nakupovania či večerných prechádzok po plážovej promenáde. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel je situovaný priamo na pláži, 6 km od centra Side, 10 km od strediska Manavgat a asi 60 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia s možnosťou vonkajšieho sedenia na terase, 2 a la carte reštaurácie (turecká a rybia), snack bar, cukráreň, vináreň, internetový kútik, bar pri bazéne, plážový bar, amfiteáter. V areáli hotela nájdete hlavný vonkajší bazén, relaxačný bazén, detský bazén so šmykľavkami a vnútorný vyhrievaný bazén. Pre deti je pripravený miniklub Shrekland s rôznymi aktivitami, večerný detský bufet a minidisko. Pre dospelých hotel ponúka denné i večerné animácie, vystúpenia so živou hudbou, diskotéku a športové možnosti - boccia, volejbal, šípky, tenis, biliard, bowling, fitnescentrum. Kaderník, fotograf, služby lekára sú za poplatok. Wellness centrum a sauny zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Wi-Fi pripojenie zdarma v celom hotelovom areáli.
Izby:
dvojlôžkové izby sú príjemne a vkusne zariadené s možnosťou jednej prístelky. Rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami pre max. 4 dosp. osoby a bezbariérové izby sú na vyžiadanie. Všetky izby disponujú klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), sušičom na vlasy, trezorom zdarma, minibarom (nealkoholické nápoje a voda), súpravou na prípravu kávy a čaju, SAT TV, telefónom, balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie v snack bare, plážovom bare a cukrárni. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii počas celého dňa.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Ležadlá, matrace, osušky a slnečníky zdarma.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  


EVRENSEKI

Pokojná hotelová oblasť strediska Evrenseki známa svojimi širokými a piesočnatými plážami sa nachádza cca 7 km od známeho historického mesta Side, kam sa pohodlne za pár minút dopravíte miestnym dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 50 minút. 

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8070690000, 31.3403540000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri