Hodnotenie klientov:  9.6
* * * * *
Letecky

Limak Lara

Turecko - Lara
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Zažite dokonalú dovolenku v hotelovom rezorte, ktorý sa nachádza priamo na pláži vyhľadávaného strediska Lara. Príjemný koncept ďalekého východu a areál plný zelene vytvárajú dokonalú exotickú dovolenkovú atmosféru. Oficiálna kategória hotela je 5*.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Lara, 11 km od živého centra Antalye a len 15 km od letiska.
Hotel:
recepcia, hlavná reštaurácia, turecká reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie (mexická, talianska, ázijská) za poplatok, lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, panoramatický bar, čajovňa, diskotéka, vyhrievaný vnútorný bazén so šmykľavkou, vonkajšie bazény, tobogany pre deti aj dospelých, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, relaxačné altánky za poplatok. Hostia majú k dispozícii Wi-Fi internetové pripojenie zdarma, wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sáun zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok, denné animácie a večerné programy, tenisový kurt (príslušenstvo a tréner za poplatok), squash, fitnescentrum, boccia, šípky, stolný tenis, kino, bowling, biliard, amfiteáter, hotelové obchody, kaderníctvo, hotelového fotografa aj lekársku službu. Pre deti je pripravený miniklub, herňa za poplatok, detské ihrisko, zóna pre tínedžerov. Areál je vhodný aj pre hendikepovaných hostí.
Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek a s bočným výhľadom na more. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (denne dopĺňané nealkoholické nápoje a pivo), trezorom (zdarma), sušičom na vlasy, Wi-Fi. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC, so sprchovým kútom alebo vaňou. Rodinné a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočná polievka, nočný snack, občerstvenie počas dňa, káva, čaj, koláčiky, turecké placky, čerstvá pomarančová šťava k raňajkám, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje. Pre alergikov možnosť diétnej stravy na vyžiadanie.
Pláž:
krásna šíra piesočnatá pláž. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži sú zdarma. Na pláži ponuka vodných športov a ihrisko pre plážový volejbal.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara počet

obyvateľov: 66,5 mil.

ozloha: 814.500 km2

asový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  

LARA

je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8549730000, 30.8808800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri