Hodnotenie klientov:  8.1
Autobusom

Poľsko - farebná cesta na sever

POĽSKO - Varšava
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:

Ubytovanie: 4  x v hoteli

Stravovanie:  4 x kontinentálne raňajky


Zalipie – Zamość - Lublin – Kozlowka – Bielovežský NP – Grabarka – Varšava – Lodž

Doprava:
autobusová
Program zájazdu:

1. deň – odchod zo SR v skorých ranných hodinách, zastávka v malebnej dedinke Zalipie , ktorá je označovaná ako najkrajšia dedina Poľska. Transfer do mesta Zamość (UNESCO), známeho ako „Perla renesancie“ či „Mesto arkád“ , prehliadka historického centra. Pokračovanie do mesta Lublin, ubytovanie a nocľah.

2. deň – raňajky, prehliadka historického centra študentského mesta Lublin , ktoré bolo v minulosti centrom židovskej kultúry v Poľsku. Popoludní možnosť návštevy barokového paláca v Kozlowke alebo koncentračného tábora Majdanek na okraji mesta Lublin. Ubytovanie a nocľah.

3. deň – raňajky, transfer do Bielovežského NP , ktorý je ako pôvodný nížinný prales v zozname UNESCO. Dnes je posledným miestom v Európe, kde vo voľnej prírode môžeme pozorovať zubra európskeho. Presun k pútnickej hore Grabarka , ktorú zdobí viac ako 10 000 krížov. Transfer do hotela v okolí Varšavy.

4. deň – raňajky, prehliadka starého mesta Varšavy a kráľovských rezidencií (Kráľovský palác, Palác na ostrove, Múzeum Lazienki Królwskie), individuálne voľno, ubytovanie a nocľah.

5. deň – raňajky, zastávka v meste Lodž , prechádzka poľským Chodníkom slávy – ulicou Piotrkowska, ktorá patrí medzi najdlhšie bulváre sveta, krátke individuálne voľno. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 4 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový príplatok 6 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 95 EUR/4 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 85 EUR. Nástupné miesta: BA – 8 EUR, NR, TT – 6 EUR, PN, NM, TN, PB, DUB, ZA, CA, Třinec – bez príplatkov.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri