Hodnotenie klientov:  9.8
Individuálne

Costa Fortuna - Severná Európa


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 9x, resp. 10x  v lodnej kajute

Stravovanie: 9x, resp. 10x plná penzia

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fortuna rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 

 

typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM

 

kategórie kajút

BASIC - cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod, bez možnosti výberu kajuty a jej umiestnenia, v prípade vonkajších kajút môže byť prekážka vo výhľade

COMFORT CLASSIC - možnosť výberu kajuty, v cene kajuty je nápojový balíček Pranzo Cena

COMFORT PREMIUM - možnosť výberu kajuty, 24 hodinový kajutový servis, raňajky do kajuty (potrebné objednať na lodi), možnosť výberu času a veľkosti stola pri večeri, v cene kajuty je nápojový balíček Brindiamo

 

Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.  Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Comfort Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:
lodná, možnosť doobjednať letecké alebo autobusové spojenie a transfery.
Program zájazdu:

22.5.-31.5. Amsterdam – Bergen – Geiranger – Hellesylt – Molde – Olden – Alesund – Bremerhaven – Amsterdam

31.5.-9.6. Amsterdam – Nordfiordeid – Flam – Andalsnes – Olden – Bergen – Bremerhaven – Amsterdam

9.6.-18.6. Amsterdam – Alesund – Flam – Andalsnes – Oden – Haugesund – Bremerhaven – Amsterdam

2.7.-12.7. Amsterdam – Stavanger – Flam – Andalsnes – Molde – Haugesund – Bergen - Bremerhaven – Amsterdam  

24.7.-3.8. Amsterdam – Kristiansand – Haugesund – Molde – Andalsnes – Olden – Bergen - Bremerhaven – Amsterdam

3.8.-12.8. Amsterdam – Bergen – Olden – Andalsnes – Flam – Stavanger - Bremerhaven – Amsterdam

12.8.-21.8. Amsterdam – Bergen – Olden – Andalsnes – Flam – Stavanger - Bremerhaven – Amsterdam

21.8.-30.8. Amsterdam – Bergen – Hellsylt – Geiranger – Andalsnes – Olden – Alesund – Bremerhaven – Amsterdam        

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

9x, resp. 10x ubytovanie v kajute s plnou penziou v kajutách Basic, prístavné poplatky. Kajuty typu Comfort Classic (nápojový balíček Pranzo Cena v cene kajuty) a Comfort Premium (nápojový balíček Brindiamo v cene kajuty) - cena kajuty na vyžiadanie.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Doprava: autobusovú alebo leteckú dopravu a transfer do prístavu na požiadanie zabezpečí CK Turancar. Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 180 EUR/os., resp. 200 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 270 EUR/os., resp. 300 EUR/os.(vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 314 EUR/os., resp. 350 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: kajuty typu Comfort Classic a Comfort Premium (cena na vyžiadanie v CK), 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty). Upozornenie: uvedené ceny sa môžu líšiť od skutočnej ceny platnej v čase rezervácie.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento