Hodnotenie klientov:  9.9
* * * *
Letecky

db Seabank Resort & Spa

Malta - Mellieha

Priamo na pobrežnej promenáde sa rozprestiera rezort hotelovej siete db, ktorý ponúka kvalitné služby a množstvo voľnočasových aktivít v privátnom prostredí letoviska Mellieha. Hotel osloví každého bez rozdielu na vek, ako partie kamarátov, tak aj páry alebo rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha:
situovaný v pokojnejšej okrajovej časti zálivu Mellieha priamo pri pláži. Lokálne taverny dostupné v pešej vzdialenosti, na autobusovú zastávku je to 30 m. Múzeum historických automobilov 12 km od hotela. Letisko MLA vzdialené 25 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajšie bazény: hotel disponuje najväčším vonkajším bazénom na ostrove, bazén len pre dospelých, 2 detské bazény (rôzna dostupnosť bazénov podľa sezóny), vnútorný vyhrievaný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, záhrada, terasa, 7 reštaurácií, bar, lobby bar, bar pri bazéne, Spa a wellness (procedúry za poplatok), kaderníctvo (za poplatok), posilňovňa, animačný program, diskotéka, plážové športy.
Izby:
k dispozícii sú moderné dvojlôžkové alebo rodinné izby s výhľadom na krajinu, na bazén alebo na more. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, mini chladničku, trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka je na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetových stolov, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou pestrých bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, snack medzi hlavnými jedlami, možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom. Počas večere sa vo všetkých hotelových reštauráciách vyžaduje formálne oblečenie (nie športové alebo plážové oblečenie, ani tričká bez rukávov).
Pláž:
na plážovú promenádu je to len 100 m a cesta vedie cez miestnu komunikáciu.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento